Takkrona

Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKKRONA, Murano, 1900-talets andra hälft, sex ljuspunkter, färgat glas med blommor, en extra kopp och blomma medföljer, höjd ca 99, diameter 62 cm

En kopp med spricka, smärre slitage, funktionen garanteras ej

678697

2019-09-18