Takkrona Murano
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKKRONA, Murano, 1900-talets andra hälft, rökfärgat samt kanter i rött glas, en extra blomma och ett blad medföljer, 5 ljusarmar, höjd ca 79 diameter 45 cm,
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
678700
2019-09-18