Takkrona Murano

Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKKRONA, Murano, 1900-talets andra hälft, rökfärgat samt kanter i rött glas, en extra blomma och ett blad medföljer, 5 ljusarmar, höjd ca 79 diameter 45 cm,

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

678700

2019-09-18