Skrivbord England
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, England, 1900-talets sista kvartal, stomme i idegran samt skrivskiva i grönt skinn, 2 hurstar med lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 78 cm, skivans mått ca 61x121 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldesrelaterat slitage
678705
Päivämäärä:
2019-09-18