Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, England, 1900-talets sista kvartal, stomme i idegran samt skrivskiva i grönt skinn, 2 hurstar med lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 78 cm, skivans mått ca 61x121 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldesrelaterat slitage

678705

Päivämäärä:

2019-09-18