Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MATBORD, teak/teakfaner, rund modell, med 2 iläggsskivor á 40 cm under bordsskivan, 1960-tal, Sverige, höjd 73, Ø 115 / 115 x 195 cm

Bruksslitage

678712

2019-09-17