Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MATBORD, teak/teakfaner, rund modell, med 2 iläggsskivor á 40 cm under bordsskivan, 1960-tal, Sverige, höjd 73, Ø 115 / 115 x 195 cm
Bruksslitage
678712
2019-09-17