Botvid Kihlman

Botvid Kihlman
Botvid Kihlman
Botvid Kihlman
Botvid Kihlman

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOTVID KIHLMAN (född 1930): komposition med växter, olja på duk, signerad Botvid Kilhlman, ca 84x89 cm

678719

2019-09-21