Huggare

Huggare
Huggare
Huggare
Huggare

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGARE, spansk, 1800-talets mitt, för artilleriet, mässingfäste med dekor av granat samt kanonkulor, klingan märkt Ano de 1853, läderbalja med två beslag i mässing, längd ca 56 cm

Baljans doppsko med bucklor

678737

2019-09-21