Dockskåp Lundby
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅP, "Lundby", med belysning och extra underdel garage och gillestuga, 1900-talets mitt, tidsenliga möbler, diverse tillbehör medföljer, längd ca 70, höjd ca 67 cm
Smärre slitage. El ej funktionstestad
678742
2019-09-17