Dockskåp Lundby

Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅP, "Lundby", med belysning och extra underdel garage och gillestuga, 1900-talets mitt, tidsenliga möbler, diverse tillbehör medföljer, längd ca 70, höjd ca 67 cm

Smärre slitage. El ej funktionstestad

678742

2019-09-17