Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971) "Sommar Möja Stockholm", signerad Hj Strååt, olja på pannå, ca 28x37 cm

Smärre slitage

678758

2019-09-25