De Knut spegel

De Knut spegel
De Knut spegel
De Knut spegel
De Knut spegel
De Knut spegel
De Knut spegel

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets senare hälft, De Knut, Belgien, förgylld ram med spegelinslag, flera upphängningsalternativ, mått ca 180x100 cm

Smärre slitage, repor och mindre avslag på ramen kan förekomma

678763

2019-09-18