De Knut spegel
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets senare hälft, De Knut, Belgien, förgylld ram med spegelinslag, flera upphängningsalternativ, mått ca 180x100 cm
Smärre slitage, repor och mindre avslag på ramen kan förekomma
678763
2019-09-18