Runt matbord 1960-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, runt, fanerat i Riopalisander (Dalbergia Nigra), dansk tillverkning, 1960-tal, 2 iläggsskivor à 55 cm, H ca 71 cm, Diam ca 115 cm
Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Bruksslitage, repor
678765
2019-09-18