Golvur med vitrindel
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1900-talets andra hälft, mahogny, vitrindelen inredd med 4 mindre hyllplan av glas, låda nedtill, gyllene urtavla med romerska siffror, höjd ca 205, 61x40
Bruksslitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
678766
2019-09-18