Golvur med vitrindel

Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel
Golvur med vitrindel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1900-talets andra hälft, mahogny, vitrindelen inredd med 4 mindre hyllplan av glas, låda nedtill, gyllene urtavla med romerska siffror, höjd ca 205, 61x40

Bruksslitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

678766

2019-09-18