Matbord Danmark riopalisander
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, fanerat i riopalisander (Dalbergia Nigra), utdragsskivor à 52 cm, dansk tillverkning, 1960-tal, H ca 75 cm, 120x75 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Bruksslitage, repor
678768
2019-09-18