Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGHIMMEL, förgylld mässing, omkring år 1900, Ny-Louis Seize, dekor i form av girland samt eklövskrans, monterad på träram, höjd ca 12, 45x34 cm
Smärre slitage
678773
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här