Sänghimmel Ny-Louis Seize

Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize
Sänghimmel Ny-Louis Seize

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGHIMMEL, förgylld mässing, omkring år 1900, Ny-Louis Seize, dekor i form av girland samt eklövskrans, monterad på träram, höjd ca 12, 45x34 cm

Smärre slitage

678773

2019-09-22