Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1800-talets första hälft, Lindome, sengustaviansk, genombruten tyggbricka med kärve, bemålad med förgylld dekor, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, senare bemålning, smärre skador
678779
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här