Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, Lindome, sengustaviansk, genombruten tyggbricka med kärve, bemålad med förgylld dekor, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, senare bemålning, smärre skador

678779

2019-09-22