Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., fällbara, "Elitstolen", Hjortsbergs snickeri & möbelindustri, stämplade, 1900-talets andra hälft, mörkbetsad bok, sitthöjd ca 47 cm

En sits med avbrutet hörn, en med grovt hörnslitage, bruks och åldersrelaterat slitage

678795

2019-09-18