Krön nyrokoko
2019-09-19
678807
| Klubbat belopp | 65 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
KRÖN, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt, dekor av pastellage i form av bl a blommor och fåglar, ca 45x60 cm
Sprickor, lagningar, delvis senare förgyllning