Sekretär i gustaviansk stil
Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
SEKRETÄR, gustaviansk stil, omkring år 1900, fanerad med mahogny, nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. tre lådor under skrivklaff, beslag av mässing, bredd 83. djup 46cm, höjd 133,5 cm, en nyckel finns
Smärre slitage, flertalet nagg
678827
2019-09-19