Barskåp riopalisander
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) två dörrar, bakom lucka kyl (tillverkare A.P. Sönnersgaard), hyllplan, utdragbar skiva klädd med vit formica, 2 nycklar, höjd ca 135 cm, ca 102x48 cm
CITES intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Handtag till kylens lucka saknas, luckans gångjärn med senare skruvar som ej griper, ett bakre ben löst, bult saknas samt spricka i benet, mindre märken och repor
678839
2019-09-20