Barskåp riopalisander

Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) två dörrar, bakom lucka kyl (tillverkare A.P. Sönnersgaard), hyllplan, utdragbar skiva klädd med vit formica, 2 nycklar, höjd ca 135 cm, ca 102x48 cm

CITES intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Handtag till kylens lucka saknas, luckans gångjärn med senare skruvar som ej griper, ett bakre ben löst, bult saknas samt spricka i benet, mindre märken och repor

678839

2019-09-20