Ilka Pärni oljemålning

Ilka Pärni oljemålning
Ilka Pärni oljemålning
Ilka Pärni oljemålning
Ilka Pärni oljemålning
Ilka Pärni oljemålning
Ilka Pärni oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILKA PÄRNI (född 1959): Komposition, monogramsignerad och daterad IP -78, olja på pannå, ca 25x20 cm

678842

2019-09-18