Cartier Santos armbandsur

Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARTIER, Santos, armbandsur, 1980-tal, guld/ stål, automatiskt urverk, safirglas, datum, krona med safir, halvstellänk med viklås original, refnr. 296104105, diam ca 28x30 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

678852

2019-09-22