Ilka Pärni varierande tekniker

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKA PÄRNI (född 1959): (6) Kompositioner, delvis signerade, olja på pannå, varierande tekniker och mått

678854

2019-09-18