Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILKA PÄRNI (född 1959): (6) Kompositioner, delvis signerade, olja på pannå, varierande tekniker och mått
678854
2019-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här