Gardinstång bronserad

Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad
Gardinstång bronserad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GARDINSTÅNG/STAV, trä, bronserad, 1800-tal, avslut i form av spets samt spiralvriden knopp, längd ca 172 cm

Slitage, sprickor, färgbortfall

678862

2019-09-22