Wilka fickur 14/18K

Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K
Wilka fickur 14/18K

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

WILKA, fickur, 18K, rödguld, 1930-tal, Schweiz, inläggningar med emalj, diam 46 mm, vikt 47 g, del av klockkedja 14K medföljer, vikt ca 3.4 g

Bruksslitage. Emalj med avslag.Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

678865

2019-09-22