Wilka fickur 14/18K
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
WILKA, fickur, 18K, rödguld, 1930-tal, Schweiz, inläggningar med emalj, diam 46 mm, vikt 47 g, del av klockkedja 14K medföljer, vikt ca 3.4 g
Bruksslitage. Emalj med avslag.Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
678865
2019-09-22