Kaarina Sepponen serigrafier

Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier
Kaarina Sepponen serigrafier

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

KAARINA SEPPONEN (1938-): "Sea bed" & "Silver moon", signerade samt daterade 1992, serigrafier, 8/90, 9/100, 40x54 cm

678885

2019-09-22