Ilppo Alho oljemålning

Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning
Ilppo Alho oljemålning

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

ILPPO ALHO (född 1954): Komposition, signerad samt daterad -81, olja på duk, 63x72 cm

678894

2019-09-22