Lars Holmström serigrafi

Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

LARS HOLMSTRÖM (född 1949): "Alfa, projektion", signerad samt daterad -89, serigrafi, 10/15 TPL´A, 82x52 cm

678898

2019-09-23