Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Gul funktion, projektion I", signerad samt daterad -88, serigrafi, 8/15 TPL´A, 51x83 cm
Zustandsbeschreibung
678901
2019-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner