Kosti Meriläinen öljyvärimaalaus

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Modell vid stranden, signerad samt daterad -15, olja på duk, 72x51 cm

678950

2019-09-18