Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, vitmålat, invändigt med hyllplan, glasade dörrar, beslag i mässing, höjd 208, 106x41 cm

Senare bemålat, bruksslitage

678958

2019-09-17