Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-tal, vitmålat, invändigt med hyllplan, glasade dörrar, beslag i mässing, höjd 208, 106x41 cm
Senare bemålat, bruksslitage
678958
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här