Kakformar koppar

Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar
Kakformar koppar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKFORMAR, 27 st., koppar, 18/1900-tal, dekor av stjärnor, blommor, fransk lilja, invändigt förtennade, längd ca 7-11 cm

Slitage

678988

2019-09-20