Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, rokokostil, försilvrad stomme, 5 ljusarmar, behängd med olikslipade lövprismor, höjd ca 85, diameter 50 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre nagg på prismor kan förekomma, 1 ljushållare trasig
678992
2019-09-18