Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, rokokostil, försilvrad stomme, 5 ljusarmar, behängd med olikslipade lövprismor, höjd ca 85, diameter 50 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre nagg på prismor kan förekomma, 1 ljushållare trasig

678992

2019-09-18