Skåp Jugend

Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, intarsiadekor, beslag i mässing, dörrpar och en låda, höjd ca 196 cm, 120x56 cm

Smärre slitage

678993

2019-09-17