Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, intarsiadekor, beslag i mässing, dörrpar och en låda, höjd ca 196 cm, 120x56 cm
Smärre slitage
678993
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här