Koppar traktörpannor kastruller

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRAKTÖRPANNOR, KASTRULL, 4 st., koppar, 1900-talets andra hälft, en märkt Taurus, Portugal, Dorré, detaljer i mässing, diameter ca 19-25 cm

Slitage

678996

2019-09-20