Formar koppar 1800-tal
Valmis
2019-09-20
678999
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TRATTAR, FORMAR, ALADÅBFORMAR, 8 dlr., koppar, 1800-tal, invändigt förtennade, längd ca 16-30 cm
Slitage, smärre stötskador