Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
TRATTAR, FORMAR, ALADÅBFORMAR, 8 dlr., koppar, 1800-tal, invändigt förtennade, längd ca 16-30 cm
Slitage, smärre stötskador
678999
2019-09-20