Formar koppar 1800-tal

Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal
Formar koppar 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

TRATTAR, FORMAR, ALADÅBFORMAR, 8 dlr., koppar, 1800-tal, invändigt förtennade, längd ca 16-30 cm

Slitage, smärre stötskador

678999

2019-09-20