John Österlund oljemålning

John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ÖSTERLUND (1875-1953): Segelskuta, signerad och daterad John Österlund 1943, olja på pannå, ca 38x55,5 cm

679004

2019-09-18