Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HOVEDVANDSÆG / LUKTDOSA, silver, rokoko, krönt med krona, godronnerad dekor, invändigt förgylld, stämplad och daterad Bendix Christensen, Köpenhamn 1778, höjd 8 cm
Liv med spricka
679019
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här