Luktdosa Bendix Christensen silver

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

HOVEDVANDSÆG / LUKTDOSA, silver, rokoko, krönt med krona, godronnerad dekor, invändigt förgylld, stämplad och daterad Bendix Christensen, Köpenhamn 1778, höjd 8 cm

Liv med spricka

679019

2019-09-17