Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, jugend, fanerad med mahogny, mässingbricka, höjd ca 60, diameter 62 cm

Möjligen senare skiva

679023

2019-09-18