Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, jugend, fanerad med mahogny, mässingbricka, höjd ca 60, diameter 62 cm
Möjligen senare skiva
679023
2019-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här