Einar Nerman Isaac Grünewald

Einar Nerman Isaac Grünewald
Einar Nerman Isaac Grünewald
Einar Nerman Isaac Grünewald
Einar Nerman Isaac Grünewald

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): "Isaac" (Grünewald), signerad och daterad Nerman 1907, krita, ca 19,5x18 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

679039

2019-09-28