Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): "Isaac" (Grünewald), signerad och daterad Nerman 1907, krita, ca 19,5x18 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
679039
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här