Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
COCKTAILKANNA, sterlingsilver, Mexico, 1900-talets mitt, Conquistador, uppsvängd hänkel, höjd ca 30 cm, vikt exkl. lock ca 983 g
Smärre stötskador
679040
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här