Carl L Lindqvist akvarell

Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL L LINDQVIST (1856-1941): Kvarnen Waldemarsudde, signerad och daterad Carl L. Lindqvist 99, akvarell, ca 28x67 cm

Rispor

679045

2019-09-18