Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL L LINDQVIST (1856-1941): Kvarnen Waldemarsudde, signerad och daterad Carl L. Lindqvist 99, akvarell, ca 28x67 cm
Rispor
679045
2019-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här