Rasmus Nossbring konstglasskulptur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RASMUS NOSSBRING, "Reach Out", skulptur, egen tillverkning, frihandsskulpterat och färgat glas, undertill signerad och daterad 2019, höjd ca 22 cm
Ingår i tema-auktion "Samtida Konstglas"
679057
2019-09-19