Rasmus Nossbring konstglasskulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RASMUS NOSSBRING, "Reach Out", skulptur, egen tillverkning, frihandsskulpterat och färgat glas, undertill signerad och daterad 2019, höjd ca 22 cm

Ingår i tema-auktion "Samtida Konstglas"

679057

2019-09-19