Villeroy & Boch "New Wave"

Villeroy & Boch
Villeroy & Boch
Villeroy & Boch
Villeroy & Boch
Villeroy & Boch
Villeroy & Boch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILLEROY & BOCH, (17 dlr) delar av glasservisen "New Wave", bestående av 5 champagneglas samt 12 vittvinsglas, lanserades 2004, höjd ca 20 resp. 23 cm

Bruksslitage, smuts, mikronagg kan förekomma

679066

2019-09-18