Marie Åkerlund konstglas
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARIE ÅKERLUND, "Skogens Rå", vas, Reijmyre, överfångsglas i blått, med slipad dekor föreställande skogsrå, signerad undertill, daterad 2019, numrerad 5/49, höjd ca 28 cm
Ingår i tema-auktion "Samtida Konstglas"
679109
2019-09-19